Červánek a Musica Harmonica v Chorvatsku

Ve dnech 19.8. - 28.8.2011 se konal koncertní zájezd DPS ČERVÁNEK a MUSICA HARMONICA ZUŠ Červený Kostelec v Chorvatsku na Makarské Riviéře.
Oba soubory zde vystoupily v rámci Makarského hudebního léta na třech koncertech. Tento zájezd byl součastně pojat, jako soustředění, kde se soubory zaměřily na nácvik nových skladeb. Všichni sboristi i hudebníci pobyt prožili nejen hudbou, ale i koupáním v moři, procházkami, různými hrami a užili si spoustu legrace.
Chtěla bych touto formou poděkovat všem rodičům za umožnění účasti a podporu jejich dětí na tomto zájezdu, dále manželům Kubečkovým za organizaci i realizaci zájezdu. Veliké díky patří také paní Iloně Steidlerové, která pečovala o naše zdraví a též velmi děkujeme panu MUDr. Radko Douchovi za poskytnuté léky.
Vlčková Dana

O tom, že se koncerty líbily, svědčí poděkování ze strany organizátorů Makarského hudebního léta: „Dovolte, abych poděkovala dětskému pěveckému sboru ČERVÁNEK a akordeonovému orchestru  MUSICA HARMONICA. Obě skupiny naprosto úžasně a velmi profesionálně předvedly svá vystoupení v Chorvatsku v rámci festivalu- Makarské kulturní léto 2011. Velká ocenění ze strany publika se dlouho nezapomenou…“ 
Irena Tušlová

P1050920 P1220659   P1220734

Partneři sboru

kr-kraj-logo  ck-znak-90     zus-90

Navigace Červánek a Musica Harmonica v Chorvatsku